Sadece en genç beyinler sevimli bir ineğe ait iki resim arasındaki 3 farkı 8 saniyeden kısa bir sürede bulabiliyor

Günlük zeka oyunları serimizde bugün; görsel hafızanızı zorlarken dikkat yeteneğinizi geliştirecek, aynı zamanda günlük yaşamın sıradanlığından bir an olsun sıyırılarak eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacak sevimli bir ineğe ait iki resim arasındaki 3 farkı bulmaya çalışacağız.

İlk bakışta neredeyse birbirinin aynısı gibi görünen sevimli bir ineğe ait iki resim arasında aslında dikkatli bakıldığın da 3 fark bulunuyor. Ararken zorlanacağınız bu 3 fark belki bir ağaçta belki çimende belki de ineğin üzerinde olabileceği için tüm görseli bir uçtan bir uca iyice kontrol etmeniz gerekir.

SEVİMLİ BİR İNEĞE AİT İKİ RESİM ARASINDAKİ 3 FARKI BULMA OYUNU İLE ANIN TADINI ÇIKARSevimli bir ineğe ait iki resim arasındaki 3 farkı bulmanız için birçok ayrıntıyı göz önünde bulundurmalı ve mücadeleyi başarılı bir şekilde tamamlayana kadar pes etmemelisiniz. Bu mücadelede rekor kırmak için 3 farkı toplam 8 saniyeden kısa sürede tespit etmeniz gerekir.

Görselde aradığınız 3 fark, herhangi bir yerde olabileceği için süre başladıktan sonra tüm dikkatinizi toparlayın ve odaklanın. Sevimli bir ineğe ait iki resim arasındaki 3 farkı bulma mücadelesinde sadece eğlenceli vakit geçirerek vakit öldürmezsiniz. Aynı zamanda 7’den 70’e herkes için bir zihin geliştirme fırsatıdır.Bu tarz bulmacaların zihin ve dikkat gelişimine faydası çoktur. Farklı düşünme, mantık ve dikkat yeteneklerinizi de büyük ölçüde geliştirir. Yalnızca odaklanmalı ve verilen süre içerisinde sevim bir ineğe ait iki resim arasındaki 3 farkı bulmanız gerekir.

Zamanınız doldu. Sevimli bir ineğe ait iki resim arasındaki 3 farkı bulabildiniz mi? Cevabınız hayır ise sayfayı burada aşağı doğru kaydırmayı durdurun. Çünkü şimdi hem cevaplarını kontrol etmek hem de bulamadığı farklılıkları tespit etmek isteyenler için çözüm görselini paylaşacağız.

İşte eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamak adına hazırlanan ve zihinsel gelişimizi desteleye sevimli bir ineğe ait iki resim arasındaki 3 fark;Peki, siz sevimli bir ineğe ait iki resim arasındaki 3 farkı bulabildiniz mi, yoksa süre yetmedi mi? Yorumlarda bizimle paylaşın. Bu tarz içerikler hoşunuza gidiyorsa ve daha fazla bu tarz içerikler için bizi takip edin!

İlginizi çekebilir;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x