Bella Hadid’in güzellik rutini! 14 vitamin alıyor, deniz yosunu içiyor

Podyumların en çok aranan modellerinden biri olan olan Bella Hadid, bir süredir mesleğine ara vermişti, ünlü modelin Lyme hastalığı için tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı.

“ANNEME MİNNETTARIM”

“Acı çeken küçük ben, kendinden vazgeçmediğim için yetişkin benle gurur duyardı” diyen güzel model şunları söylemişti:

Tüm tıbbi kayıtlarımı tuttuğu, yanımda olduğu, yanımdan hiç ayrılmadığı, koruduğu, desteklediği ama en önemlisi tüm bunlar boyunca bana inandığı için anneme minnettarım. Bu durumda yaşamak, kendimi, ailemi ve beni destekleyen insanları gururlandırmaya çalışırken zamanla ve çalıştıkça daha da kötüleşmek, beni gerçekten açıklayamayacağım şekilde etkiledi. Etrafımdaki en büyük nimetler, imtiyazlar, fırsatlar, sevgiyle bu kadar üzgün ve hasta olmak muhtemelen şimdiye kadarki en kafa karıştırıcı şeydi.

DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI

Estetik cerrah Dr. Julian De Silva, altın oranı kullanarak yaptığı matematiksel hesaplamalar sonucunda Bella Hadid’i dünyanın en güzel kadını olarak ilan etmişti. Tam da bu haber gündeme geldiğinde güzel modelin avuç avuç hap içtiği anlar  konuşuluyordu.

KATI SAĞLIK REJİMİ

Bella Hadid, geçen hafta TikTok videosunda sabah rutinini paylaştıktan sonra hayranlarını şoke etti. Bella’nın 4,2 milyon kez izlenen videosu kısa sürede viral oldu. 27 yaşındaki süper model, 10 adımlık katı sağlık rejimini paylaştığında hızlıca gündeme geldi.

14 VİTAMİN YUTTU

Bella videoda tek seferde 14 vitamin yuttu ve buna sağlıklı bir yeşil meyve suyu eşlik etti. Model deniz yosunu jeli içti, temel yağlar aldı ve vücuttaki toksinleri temizlemeyi amaçlayan Fulvic Detoks’u yudumladı.

ADAÇAYI SOPASIYLA ARINDI

Zorunlu vitaminlerini ve içeceklerini aldıktan sonra, Bella kristal bileziklerini takıp büyük bir adaçayı sopasıyla da arındı.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x